Kurum Taşıma Hizmeti

Kurumsal taşımacılık’da mutlaka taşınacak kurumun eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde Elvan Nakliyatın kurum sektöründeki firmalara sunduğu bir hizmetdir.Eski taşımacılık anlayışı ve tarzlarını bir kenara bırakan Yörük Nakliyat avrupa standartlarında kurum taşıma nakliyesini gerçekleştirmektedir. Özel ekipman ve araçları ile müşterilerine sorunsuz nakliyat garantisi vermektedir. Farklı teknik ve tecrübe gerektiren bu nakliye hizmetinde uzman ekip ve ekipmanımızla müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz.

Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.

Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır. Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.Kaliteli hizmet anlayışı içerisinde kurum taşıma hizmetimiz için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Yörük Nakliyat müşterilerine kaliteli çözümler sunmaktadır.

TOP