Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve Nakliyat ve Şehir içi, Şehirler arası Taşımacılık'ta sektörün en büyükleri arasında bulunan Yörük Nakliyat firması olarak ana ilkemiz, " MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " temelinde hizmet vermektir.

Evden eve Nakliyat sektöründe yıllardır faaliyette olan firmamız size ekonomik fiyatlandırma sunuyor .Çekirdekten yetişme elemanlarla, sigorta güvencesi ile ve kapalı nakliyat araçlarımızla eşyalarınız firmamızca tamamen güvenli bir şekilde taşınır.
Sizlere en iyi hizmeti sunmak için, elektrikçisinden marangozuna, tesisatçısındadan araç sürücüsüne, paketleme ve ambalajlama elemanımızdan, ekspertiz elemanımıza kadar tüm nakliye aşamalarında eğitimli ve tecrübeli personelimizle ve teknik donanım ve özel kasalı Evden Eve Nakliyat araçlarımızla, ev taşıma alanında siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede ve ekonomik evden eve nakliyat fiyatlarıyla hizmet vermekteyiz.

Nakliyat sektöründe çok sayıda firma hizmet vermektedir. Ev taşımada önemli olan doğru firmayı bulabilmektir. Yörük Nakliyat olarak, uzmanlığımızı kanıtladığımız nakliyat sektöründe referanslarımızla öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Öncelikle evden eve nakliyat kelimesinin açılımı ev ofis veya depoda bulunan eşyaların içinde bulunan aksesuar, giyim, kitap, gıda maddesi gibi günlük kullanılan eşyaların kağıt ve havalı naylon ile paketlenerek kolilenmesi ile başlar. Gerekli olan mobilya kanepe koltuk beyaz eşya v.b. eşyaların de montesi ile devam eder. Demonte olan eşyaların kraft kağıt hava kabarcıklı naylon streç film mukavva v.b. ambalaj malzemeleri ile kaplanmasından sonra taşıma işlemi başlar, taşıma işlemi evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş olan araca istiflenerek yeni mekana ulaşım sağlanır.
Yeni mekana gelmiş olunduğunda nakliye aracına müsait park alanı hazırlanır. Araç boşaltmaya müsait hale geldikten sonra eşyaların taşıma işlemi merdiven veya asansör aracılığı ile gerçekleşir. Ev vaya ofis içerisine taşınan eşyalar önce ambalajından açılarak oda paylaşımları yapılır. Eşyalar ev içerisindeki yerlerini aldıktan sonra de monte hale getirilmiş olan mobilya koltuk kanepe beyaz eşya v.b. eşyaların kurulum ve montajlama işlemi yapılır. Tüm bu işlemler bittikten yerleşilen yeni mekan kullanılır ve oturulur hale geldikten sonra eşya sahibinin çalışan elemanlara onay vermesi ile son bulur.

TOP