Banka Taşıması Hizmeti

Yörük Nakliyat firması, banka taşıma işlerini şehir içi ve şehirler arası olarak gerçekleştirmektedir. Banka taşımacılığı sırasında taşınacak malzemeler özenle araçlarımıza yerleştirilmektedir.

YÖRÜK NAKLİYAT Banka taşımacılığı için öncelikle bir expertiz elemanları bankaya gelerek öncelikle bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır.Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.Taşıma günü banka görevlileri elemanlarımıza değil direkt olarak YÖRÜK NAKLİYAT'ın formen'i ile muhataptır.

Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur.Çelik kasa ve diğer kasalar ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır.Yörük Nakliyat Banka Taşıma ve Nakliyesi işinde geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır.

Sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Expertinizi yapan formen tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Yörük Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhatap Olacaktır.

TOP