Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de teknoloji gelişiyor Yörük Nakliyat taşımalarda teknolojinin yeni ürünü asansör ray sistemi ile taşıma hizmet vermektedir.Asansör sistemi ile taşıma sistemin işleyişi taşınacak mekanın firmamız elemanı tarafından keşfi yapılarak binanın asansör kurulumuna uygun olup olmadığına karar verilir. Bu doğrultuda bina durumu müsait ise asansör kurulumu yapılır.

Dışardan balkona veya pencereye uzatılan ray sistemi ev içerisinde bulunan ve personelimiz tarafından ambalajı yapılmış olan eşyaların taşınması ile başlar. Personel tarafından balkona uzatılan Asansörü yükler mekanizma otomatik olarak aşağıya iner 2 personel tarafın da kamyona istiflenir. Yükleme bittikten sonra mekanizma toplanır. ve kamyon arkasına takılır yeni evinize doğru intikal edilir orada da aynı işlemler uygulanır.

Asansörümüz her türlü eşya transferini yapabilmektedir. Bu sistem ile yapacağınız taşınma bina merdiveni ile yapacağınız taşınmaya göre çok daha güvenli çok daha az risklidir.

Merdiven veya bina asansöründeki taşımacılıktaki sürtünme çizilme kırılma gibi riskleri ortadan kaldırmaktadır

TOP